مینی پالایشگاه

ساخت انواع ریفاینری (مینی پالایشگاه)

ساخت کوره پیرولیز تحت خلاء

ساخت دستگاه تصفیه شیمیایی و فیزیکی روغن

ساخت دستگاه فیلتراسیون روغن

Untitled-1

بدون آلودگی محیط زیست

با استاندارد API آمریکا

پکیج تصفیه روغن سوخته

۲

ساخت دیگ های جوش

ساخت انواع سیستم های بلندینگ

ساخت انواع مخازن ذخیره سوخت و مواد نفتی

راکتور سفارشی

راکتور استنلس استیل

توضیحات محصول

راکتور فولاد ضد زنگ از یک پوشش گلدان، یک بدن بشکه، یک ژاکت، یک همزن، یک دستگاه انتقال دهنده مهر و موم و یک نگهدارنده تشکیل شده است، و بدن گلدان و قطعات در تماس با مواد در گلدان ساخته شده از Ocr18Ni9 یا ۱Cr18Ni9Ti ورق فولادی مقاوم در برابر اسید ضد زنگ.

از آنجا که کاربر فرآیندهای تولید و شرایط عملیاتی مختلفی دارد، نوع گرمایش کوره به گرمایش بخاری برقی، حرارت بخار و گرمایش جریان گرما هدایت گرما تقسیم می شود. دستگاه مهر و موم شفت به مهر و موم بسته بندی و مهر و موم مکانیکی تقسیم می شود و نوع تکان دهنده نوع لنگر، نوع لجن، نوع چرخ کرم، نوع فشار یا نوع قاب است. تعداد دهانه ها، مشخصات یا سایر شرایط را می توان با توجه به نیاز کاربر طراحی و تولید کرد.

مزایای استفاده از راکتور استنلس استیل الکتریکی

این ویژگی دارای ویژگی های حرارت سریع، مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، بهداشت، بدون آلودگی محیط زیست، نیاز به گرمایش دیگ بخار اتوماتیک، استفاده راحت و غیره است. به طور گسترده ای در نفت، شیمیایی، لاستیک، آفت کش ها، رنگ، دارو، مواد غذایی، برای تکمیل جوش برداشتن، نیتروفیزاسیون، هیدروژناسیون، آلکیلینگ، پلیمریزاسیون، تراکم و سایر فرایندها براساس فرض مخلوط کافی مواد واکنش است. برای تغییرات فیزیکی نظیر گرمایش، خنک سازی، استخراج مایع و جذب گاز، یک دستگاه همزن برای دستیابی به خوب لازم است. اثر را می توان برای مشتریان برای پردازش رآکتور بیرونی کویل طراحی کرد.

راکتور بخار الکتریکی از فولاد ضد زنگ

توضیحات محصول

مخزن راکتور بخار برقی از جنس فولاد ضد زنگ ویژگی های حرارت سریع، مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، بهداشت، بدون آلودگی محیط زیست، بدون نیاز به حرارت اتوماتیک دیگ بخار و استفاده راحت است. میله ی گرمایش الکتریکی برای گرمایش روغن گرما هدایت شده در داخل کت استفاده می شود، به طوری که دمای روغن گرما هدایت می شود به دمای مورد نیاز افزایش می یابد، و سپس کنترل کننده دمای اندازه گیری میله گرمایش الکتریکی را برای خنک نگه داشتن آن کنترل می کند. این نوع جدیدی از محصول است که بر اساس جذب فن آوری پیشرفته در داخل و خارج از کشور ساخته شده است. این محصول به طور گسترده ای در صنایع مختلف مانند دارو، صنایع شیمیایی، مواد غذایی، چاشنی طبیعی، مواد غذایی و صنایع سبک استفاده می شود.

مزایای عملکرد راکتورهای فولادی ضد زنگ

راکتور فولاد ضد زنگ دارای ویژگی های حرارت سریع، مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، بهداشت، بدون آلودگی محیط زیست، بدون نیاز به گرمایش دیگ بخار اتوماتیک، استفاده راحت و غیره است. به طور گسترده ای در نفت، شیمیایی، لاستیک، آفت کش ها، رنگ دارو، غذا و فرایندهای جوش آمدن، نیتراسیون، هیدروژناسیون، آلکالیزاسیون، پلیمریزاسیون، تراوش و غیره به ترتیب مخلوط کامل از واکنش دهنده های شرکت کننده تکمیل شده اند و برای تغییرات فیزیکی مانند گرمایش، خنک کننده، مایع استخراج و جذب گاز نتایج خوب است.

راکتور بخارپز از فولاد ضد زنگ

توضیحات محصول

بدنه فولاد ضد زنگ بیرونی نیمه راکتور و قطعات آن از ورق فولادی مقاوم در برابر خوردگی ضدزنگ Ocr18Ni9 یا ۱Cr18Ni9Ti ساخته شده است.

از آنجا که کاربر فرآیندهای تولید و شرایط عملیاتی مختلفی دارد، نوع گرمایش کوره به گرمایش بخاری برقی، حرارت بخار و گرمایش جریان گرما هدایت گرما تقسیم می شود. دستگاه مهر و موم شفت به مهر و موم بسته بندی و مهر و موم مکانیکی تقسیم می شود و نوع تکان دهنده نوع لنگر، نوع لجن، نوع چرخ کرم، نوع فشار یا نوع قاب است. تعداد دهانه ها، مشخصات یا سایر شرایط را می توان با توجه به نیاز کاربر طراحی و تولید کرد.

ویژگی های رآکتور بیرونی لوله های فولادی ضد زنگ

۱٫ حجم: ۵۰-۵۰۰۰۰ لیتر

۲٫ ماده: SS316L و SS304

۳٫ مواد عایق: پشم سنگ

۴٫ کاربرد: داروسازی، شیمیایی، نفت و صنایع غذایی

۵٫ ساختار: مخزن لباس، رگ با ژاکت و عایق

۶٫ پایان: در داخل سطح Ra 0.4 ~ 0.5μm توسط الکترو پرداخت، سطح خارج Ra0.6 ~ 0.8μm توسط پایان ساتن، و یا با توجه به نیاز مشتری.

۷٫ اجزاء: دستگاه اختلاط، فیلتر هوای، دماسنج، سطح سنج، سوراخکاری، شیشه ای با لامپ و توپ تمیز یا بر اساس الزامات دقیق مشتری.

راکتور حرارتی کوره فولادی ضد زنگ

توضیحات محصول

راکت شيشه اي حرارتی از جنس استنلس استیل، محصول سبک رمان جذب فن آوری پیشرفته در خانه و خارج از کشور است.

به طور گسترده در صنایع پزشکی، مواد ساختمانی، مواد شیمیایی، مواد نقاشی، رزین، مواد غذایی و غیره استفاده می شود.

این دارای مزایای استفاده از حرارت به سرعت، مقاومت در برابر دمای بالا و خوردگی، بهداشت، بدون آلودگی محیط زیست، گرمایش اتوماتیک بدون دیگ بخار و راحت استفاده و غیره است.

ویژگی های راکتور کوره کوره فولادی ضد زنگ

۱٫ Capacity 50L-5000L.

۲٫ از جمله راکتور، ژنراتور، مخزن ذخیره سازی، مخزن پیش گرمایش رسانا، پمپ روغن داغ، خطوط لوله، دریچه ها، PT100 دماسنج، فشار سنج، پلت فرم و غیره

۳٫ از SUS316L و SUS304 ساخته شده است.

۴٫ حرارت دادن و خنک کننده توسط ژاکت یا گرم کردن بوسیله ژاکت و خنک کننده با کویل لوله داخلی.

مخزن راکتور با فشار بالا از فولاد ضد زنگ

توضیحات محصول

مخزن راکتور با فشار بالا مخلوط برای آماده سازی مایع برای داروسازی، شیمیایی، نفت و صنایع غذایی استفاده می شود. با استفاده از فولاد ضد زنگ به عنوان مواد اصلی، راکتور با استفاده از کت و کویل برای گرمایش و سرمایش ساخته شده است.

رآکتور به طور معمول بر اساس استانداردهای GB تولید می شود و هرچند آزمایش دقیق مانند بازرسی اولتراسونیک، آزمایش نفوذ و معاینه ذرات مغناطیسی انجام می شود. گیره ها و فلنج ها با استاندارد GB / DIN / JIS Compile تهیه می شوند، همچنین می توان از راکتورها برای برآورده ساختن نیازهای کاربر استفاده کرد.

خصوصیات ظروف راکتور با فشار بالا

۱٫ حجم: ۵۰-۶۰۰۰۰ لیتر

۲٫ مواد: SS316L، S304، شیشه ای و یا تفلون بافته شده

۳٫ حداکثر دمای طراحی: -۲۰ تا ۳۵۰ درجه سلسیوس

۴٫ کاربرد: داروسازی، شیمیایی، نفت و صنایع غذایی

۵٫ ساختار: مخزن لباس، رگ با ژاکت و عایق

۶٫ مبدل حرارتی: با داخل سیم پیچ، خارج از کویل، ژاکت یا U-tube گرم می شود

۷٫ اجزاء: دستگاه اختلاط، فیلتر هوای، دماسنج، سطح سنج، سوراخکاری، لامپ و توپ تمیز کردن و یا با توجه به نیازهای دقیق مشتری.

راکتور گرمایی مادون قرمز فولاد ضد زنگ

توضیحات محصول

با بهبود مستمر تولید الزامات شیمیایی و بهبود مستمر دمای حرارت، راکتور قدیمی فولاد ضد زنگ حرارتی با حرارت بالا و راکتور فولاد ضد زنگ گرم بخار با الزامات فرآیند تولید شیمیایی فعلی مطابقت ندارد، رآکتور فشار ایجاد شد Huabang متعهد به توسعه و توسعه فولاد ضد زنگ راکتور مادون قرمز را به مدت بیش از ۲۰ سال است. راکتور برای طراحی و تولید در سراسر کشور پخش شده است و به طور مستقل به صنعت شیمیایی کمک کرده است.

به طور عمده برای مخلوط کردن و همگن سازی محصولات لبنی، شکر، عناصر دیگر و داروهای گوناگون به عنوان تجهیزات ضروری برای تولید کنندگان لبنی، نوشیدنی و داروخانه ها استفاده می شود. این از فولاد ضد زنگ SUS304 یا ۳۱۶ ساخته شده است و طبق استاندارد تولید GMP.

راکتور گرمایی مادون قرمز فولاد ضد زنگ بر اساس عملکرد منحصر به فرد مادون قرمز است، که می تواند دمای یک رآکتور را تا ۸۵۰ درجه سانتیگراد در یک زمان کوتاه افزایش دهد. این روش گرمایش بدون آلودگی، طول عمر، گرمایش سریع و بیمه بالا است. . راکتور دور مادون قرمز سیلیکون کاربید به دمای ۴۵۰ درجه سانتیگراد گرم می شود، و راکتور حرارت سرامیکی مادون قرمز بزرگتر از ۴۵۰ درجه سانتیگراد است.

مخزن مخلوط شده از جنس استنلس استیل

توضیحات محصول

مخزن تخمیر مخروطی با مخلوط شده از مخلوط ضد زنگ با مخزن استوانه ای دارای یک ظروف می باشد. پایه مخروطی ۶۰ درجه ایده آل برای تخمیر و بهبود کیفیت آبجو و همچنین تولید مخمر است. تمام مخازن مواد غذایی فولاد ضد زنگ ۳۰۴ با ضخامت ۳ میلی متر برای ۳BBL-70BBL، در حالی که مخازن بزرگ تا ۴ میلیمتر ضخامت دارد. سیستم خنک کننده یک ژاکت کم عمق است که دارای پلیوراسیون فشرده شده است. تمام تانک ها تا ۱۴٫۷ PSI طراحی شده اند و در ۳۰ PSI آزمایش می شوند. در داخل مخازن به Ra> .22um جلا داده شده و در خارج از آن یک براق / ساتن است.

کوره واکنش به طور گسترده ای برای واکنش، تبخیر، تراکم، سنتز، پلیمریزاسیون، مینرالیزاسیون و غیره در صنایع شیمیایی، داروها، رنگ، آفت کش ها، سنتز آلی، نفت، مواد افزودنی غذایی، صنعت دفاع ملی و تحقیقات علمی استفاده می شود. شرکت ما یک شرکت تخصصی در طراحی و تولید کوره واکنش است، ما می توانیم انواع مختلف کتری های واکنش را برای کاربران طراحی و تولید کنیم.

ویژگی های اصلی

۱٫ مواد:

a کتری و پوشش: SS 304، SS 316، فولاد کارتن، مینا یا شیشه ای؛

ب ژاکت: SS304 یا فولاد کارتن

راه ۲٫Heating: الکتریکی گرمایش، گرمایش روغن، روغن، آب، حرارت بخار و یا شلیک گرما. اختیاری.

۳٫ نوع ساختار: راکتور گرمایی کویل خارجی، راکتور حرارت داخلی Coil، راکتور گرمایی کت.

۴٫ کتری واکنش نوعی واکنش نشان می دهد، واکنش لوله کویل، واکنش های گرمایش الکتریکی، راکتور چند کاره، راکتور پراکنده با سرعت بالا و غیره برای انتخاب.

۵٫ مهر و موم مکانیکی یا بسته بندی مهر و موم.

۶٫ تامین خط تولید کامل، و همچنین تولید تکنولوژی. دیگر دستگاه های مرتبط به عنوان kneader، disperser، blending machine etc.are موجود است. تضمین کیفیت ۵۰ ~ ۵۰۰۰۰L رآکتور شیمیایی.

۷٫ OEM و ODM خوش آمدید. ما می توانیم تجهیزات را با توجه به جزئیات مورد نیاز خود انجام دهیم.

کاربرد محصول

۱٫ اصل عملیات: مواد را از طریق مخلوط کردن، پر کردن، گرم کردن و خنک نگه داشتن مواد خرد شده یا دوباره ترکیب کنید تا واکنش پلیمریزاسیون را ترویج کنید.

۲٫ قطعات: بدن، چرخ دنده ها، دستگاه های مخلوط، دستگاه های گرمایش، دستگاه های خنک کننده، مهر و موم، و غیره

۳٫ تجهیزات کمکی: ستون تقطیر، مخزن سر، کندانسور، جداساز آب، جمع آوری قوطی ها، فیلتر ها و غیره

کشتی رآکتور استنلس استیل

توضیحات محصول

مخزن راکتور استیل ضد زنگ به طور گسترده ای در پزشکی، مواد ساختمانی، مواد شیمیایی، رنگدانه ها، رزین ها و صنایع غذایی استفاده می شود. مخزن راکتور با پوشش های سری Huabang به سرعت در حال افزایش است، بدون آلودگی، مقاومت در برابر خوردگی و غیره. ظرفیت های مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد و طراحی بخش می تواند با توجه به نیاز شما سفارشی شود.

مشخصات ساختاری

۱٫ اتخاذ ساختار مخزن داخلی و بسته خارجی، با مواد نگهداری گرما در داخل.

۲٫ مواد همه فولاد ضد زنگ بهداشتی هستند.

۳٫ طراحی ساختار انسانی و آسان به کار.

۴٫ منطقه انتقال از دیوار داخلی در مخزن برای عبور از قوس عبور می کند تا اطمینان حاصل شود که بهداشت مرده ای نباشد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت پترو پالایش پارمیس میباشد. © 1393