مینی پالایشگاه

ساخت انواع ریفاینری (مینی پالایشگاه)

ساخت کوره پیرولیز تحت خلاء

ساخت دستگاه تصفیه شیمیایی و فیزیکی روغن

ساخت دستگاه فیلتراسیون روغن

Untitled-1

بدون آلودگی محیط زیست

با استاندارد API آمریکا

پکیج تصفیه روغن سوخته

۲

ساخت دیگ های جوش

ساخت انواع سیستم های بلندینگ

ساخت انواع مخازن ذخیره سوخت و مواد نفتی

مخازن سفارشی 

مخازن ذخیره سازی فولاد ضد زنگ عمودی

توضیحات محصول

ما انواع مخازن ذخیره سازی فولاد ضد زنگ را طراحی می کنیم. آنها در طراحی معقول، تکنولوژی پیشرفته، کنترل اتوماتیک و رسیدن به استانداردهای GMP هستند.

مخزن یک ساختار عمودی یا افقی و یک لایه یا دو لایه را تصویب می کند و با توجه به الزامات مشتریان، عایق حرارت ایجاد می کند.

لایه داخلی به Ra0.45μ M جلا داده می شود و سطح بیرونی آن، آینه یا پرده ی مات را برای گرم نگهداشته است. ورودی آب، ریفلاکس ورودی، ورودی استریل کننده، ورودی تمیز کردن، سوراخ سوراخ و مجرای تنفسی هوا ۰٫۴۵ میکرومتر وجود دارد.

استفاده از مخازن ذخیره سازی فولاد ضد زنگ عمودی

۱٫ این مخزن می تواند به عنوان مخزن ذخیره سازی مایع، مخزن مخزن، مخزن ذخیره سازی موقت، مخزن ذخیره سازی آب و غیره استفاده شود.

۲٫ مناسب برای غذا، محصولات لبنی، آبمیوه آب میوه، مهندسی داروسازی و شیمیایی و بیولوژیکی است.

امکانات

۱٫ مخازن ذخیره سازی از فولاد ضد زنگ مناسب برای ذخیره سازی همه نوع مواد غذایی و محصولات شیمیایی مانند شیر، نوشیدنی، آب، رنگ، پوشش، جوهر، رنگدانه و غیره

۲٫ در داخل و خارج آینه به پایان رسید بدون گوشه مرده، و آسان برای تمیز کردن.

۳٫ ظاهر می تواند شکل دور و شکل مخروطی باشد.

۴٫ می تواند با متر مایع، تنفس هوا، دماسنج، نردبان طراحی (با توجه به نیاز مشتری).

۵٫ سوراخ باز سریع

۶٫ می تواند تک لایه، همچنین می تواند دو یا سه لایه برای گرم یا سرد است. (تخته میلر، ژاکت توخالی یا کت لوله کویل در دسترس بر اساس نیاز مشتری).

مخازن ذخیره سازی شیمیایی

توضیحات محصول

شرکت ما تولید کننده مخزن ذخیره سازی شیمیایی پیشرو است. ما دارای تخصص برای طراحی و ساخت مخازن مخزن سفارشی، خرید، مخزن ذخیره سازی سرامیکی، عمودی یا افقی، برای پاسخگویی به نیازهای صنعتی خود در مخازن ذخیره سازی فولاد ضد زنگ و مخازن ذخیره سازی فولاد کربن است. ما می توانیم تانک های ذخیره سازی تک دیواره و دو جداره با حداکثر ظرفیت ۱۸۶ “و ظرفیت ۷۵۰۰۰ گالن را ارائه دهیم. مخازن ذخیره سازی برای طراحی استانداردهای صنعتی، از جمله API-650، API-620، API-12F یا ASME، NFPA-22 و UL 142 طراحی و ساخته شده و آزمایش می شوند.

اگر تانک های شیمیایی شما نیاز به لوازم جانبی مخزن داشته باشد، شرکت ما می تواند سفارشی سازی نردبان های قفس سازگار با OSHA، حاشیه های پشتی ۳۶۰ درجه با صفحات پاکت، سیستم عامل ها و جاده ها را انجام دهد. این لوازم جانبی را می توان در انواع رنگ ها و پوشش ها، از جمله تنها رنگ های اصلی، مینا اکریلیک دو لایه، پوشش های اپوکسی و یا گالوانیزه گرم گالیله ارائه شده است. سایر گزینه های مخزن موجود عبارتند از: پوشش های داخلی و خارجی، پوشش های ضد زنگ جلا، کویل داخلی گرم / سرد، کت نیم لوله، کت های کم عمق، سیستم های حرارت گرما، بخاری های شناور یا خشک، فقط برای نام چند. شرکت ما همچنین می تواند مخازن ذخیره سازی خود را عایق بندی و قبل از حمل و نقل محافظ فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و یا ضد زنگ محافظت کند.

مشخصات ساختاری

۱٫ ساخت یک فولاد ضد زنگ تک لایه.

۲٫ مواد همه فولاد ضدزنگ بهداشتی هستند.

۳٫ طراحی ساختار هوشمندانه و آسان به کار.

۴٫ سطح انتقال دیواره داخلی در مخزن برای عبور از کوره در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که بهداشت مرده از بین رفته است.

پیکربندی مخازن ذخیره سازی شیمیایی

سوراخ باز ۱٫Quick.

۲٫ انواع مختلف تمیز کننده CIP.

پوشش ۳٫Fly و مقاوم در برابر تنفس مقاوم در برابر حشرات.

براکت مثلثی ۴٫Adjustable.

۵٫ مواد قابل انعطاف مواد لوله ورودی.

۶٫ تترومتر (با توجه به نیاز مشتری).

۷٫ لودر (با توجه به نیاز مشتری).

۸٫ متر سطح مایع و کنترل سطح (مطابق با نیاز مشتری)

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت پترو پالایش پارمیس میباشد. © 1393