صفحه ی اصلی سوالاتدسته بندی: هیدروکربن هادستگاه تصفیه روغن خوراکی
محمد مهدی 2 ماه قبل

دستگاه تصفیه روغن خوراکی
091239609965
دستگاه تصفیه روغن خوراکی سوخته و دستگاه تصفیه روغن رستورانی، یکی از دستگاه های پرمصرف در راه اندازی رستوران ها و راه اندازی فست فود هاست. روغن های چندبار استفاده شده، رنگ سوخته به خود می گیرند. این روغن ها طعم و بوی غذا را خراب میکنند و بسیار بدهضم هستند. اما در صورت تصفیه این روغن، می توان آنرا مجددا برای طبخ غذا مورد استفاده قرارداد. این دستگاه تا حد زیادی کلیه ذرات معلق در روغن را جدا کرده و بو و رنگ آن را احیا میکند. سرعت بالای تصفیه روغن از ویژگی های مهم دستگاه تصفیه روغن مجملی است.
 
خرید دستگاه تصفیه روغن خوراکی سوخته
دستگاه تصفیه روغن، توسط گروه صنعتی مجملی طراحی و ساخته شده و قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد. این دستگاه مورد تایید KFC و McDonald’s و Pizza Hot بوده و دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی است. متقاضیان می توانند برای خرید این محصول منحصر به فرد از گروه تولیدی مجملی و دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت در بخش فروش تماس حاصل فرمایند.
 
مشخصات دستگاه

  1.  قابلیت فیلتر روغن و تصفیه روغن در حد بسیار زیاد و دقیق‌تر از نمونه خارجی مارک فرایمستر با عبور‌ روغن از ۴ فیلتر
  2.  امکان فیلتر روغن در زمان بسیار کوتاه (بسیاری از دستگاه های فیلتراسیون روغن زمان بسیاری طول میکشد تا بتوانند روغن در حد ۲۰ لیتر را تصفیه کنند. این دستگاه در مدت زمان کوتاه ۲ دقیقه ای می‌تواند این حجم روغن را تصفیه نماید).
  3.  امکان تصفیه روغن با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد به مدت طولانی
  4.  داشتن ظرفیت بالای مخزن نسبت به تمام نمونه های موجود – با حجم مخزن ۴۵ لیتری
  5.  دارای چرخ های خوب و مقاوم برای سیار بودن آن در آشپزخانه های بزرگ
  6. این دستگاه ظرفیت بالایی دارد و شما می‌توانید انواع سرخ کن خود را سریعا و بدون محدودیت، فیلتر کنید. بدین ترتیب با توجه به گرانی روغن، می توانید عمر روغن خود را به صورت تضمینی با فیلتراسیون مرتب و دوره ای، چندین روز افزایش دهید
  7.  کاملا طراحی بومی بوده و طراحی پمپ و بورد و … داخلی می‌باشد.
  8.  دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش است.
  9.  دارای مکانیسم خیلی راحت برای باز و بسته شدن و شسشتو بوده و کاملا بهداشتی است.

 
قیمت دستگاه تصفیه روغن خوراکی سوخته
گروه تولیدی مجملی با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات رستوران و آشپزخانه صنعتی آماده ارائه خدمات به مشتریان است. قیمت دستگاه تصفیه روغن براساس اندازه دستگاه و متریال مورد استفاده در تولید آن متفاوت است. متقاضیان می توانند جهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت تماس بگیرند.