پتروپالایش پارمیس مجری طرح پکیج تصفیه تقطیر روغن پایه پکیج فیلتراسیون روغن هیدرولیک پکیج تصفیه روغن موتور پکیج استانداردسازی رنگ روغن دستگاه تست روغن پکیج تصفیه روغن پرتابل پکیج تصفیه روغن توربین پکیج تصفیه گازوئیل تصفیه و پالایش روغن با وکیوم

یکی از مهمترین روانکارهایی که در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، گریس است. لذا بر آن شدیم مطلبی در زمینه خط تولید گریس و نحوه تولید آن منتشر نماییم تا کمکی در راستای تهیه طرح توجیهی و تحقیقات دانشجویی باشد، امیدوارم تا پایان مطلب همراه سایت تصفیه روغن باشید.

دستگاه تولید پارافین یا ماشین پارافین اغلب به عنوان یک واحد صنعتی در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی پارافین استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها جهت تولید و پالایش پارافین از مواد اولیه نفتی یا مواد مشتق شده از نفت مورد استفاده قرار میگیرند.

ارزش و مهم بودن صنایع روغن کشی برای همه  شما واضح است. محصولاتی که در این زمینه تولید و ساخته میشوند جزو نیازهای ضروری به شمار میرود. ما در این مقاله قصد داریم تا صفر تا صد راه اندازی خط تولید روغن موتور که در دسته روغن های صعنتی است بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر سیستم های خنک کننده ماشین، دارای یک سیال هستند که در موتور گردش می کنند. این سیال ها اکثر گرمایی که ایجاد می شود را به خود گرفته و روانه بیرون می کنند. ساده ترین و ارزانترین سیال برای موتور خودرو آب است. اما دلایلی وجود دارد که باعث می شود تا آب پاسخگوی نیاز موتور خودرو نباشد و نیازمند سیال دیگری به نام ضد یخ باشد.